Oil Profit, jak zacząć jeśli chodzi o logowanie i rejestrację?

Oil Profit, jak zacząć jeśli chodzi o logowanie i rejestrację?

Poradnik Pordnik Prasóweczki

Początek zarabiania w Oil Profit to rzecz jasna zarejestrowanie się w serwisie. Takie zarejestrowanie się jest łatwiejszym, jeśli chodzi o tryb demonstracyjny, bo w tym konkretnym trybie inwestuje się środki wirtualne, czyli te nie istniejące na realnych sytuacjach giełdowych. Taka nauka jest tą najbardziej sensowną dla dość wielu z nas. Mowa tu dokładnie o tym, że osoba sprytna uczy się na tym trybie od kilku dni do kilku tygodni. Ktoś bardziej typowy uczy się przez blisko rok, ale też trafiają się ludzie, którzy nie radzą sobie z tym inwestowaniem na Oil Profit i po kilku miesiącach rezygnują i to nawet z tego trybu demonstracyjnego. Takie osoby nie chcą się uczyć na własnych błędach i modyfikować tego własnego planu odnośnie inwestowania i dlatego nie zaczynają zarabiać, bo w inwestowaniu bardzo często trzeba wykazywać się i sprytem i powściągliwością.

Jak to jest gdy już w sposób stały zarabiamy na trybie demo?

Jeśli już zarabiamy w Oil Profit w sposób stały i to na trybie demonstracyjnym, to możemy się już przestawić na tryb rzeczywisty, czyli na to inwestowanie własnych pieniędzy. Osoba która nie miała problemów z zarabianiem w trybie demo i po zakończeniu rejestracji, czyli po przejściu na tryb rzeczywisty inwestowania prawdziwych pieniędzy zapewne też nie będzie ich miała. Rzecz jasna trafiają się też i tacy inwestorzy, którzy mają problemy po przejściu na realne pieniądze, bo to właśnie wtedy zaczyna pojawiać się nadmiar stresu, a ten stres utrudnia ocenę sytuacji inwestycyjnej. Zazwyczaj jest on jedynie tym tymczasowmy, ale u niektórych trwa on niemal cały czas i w tym rzecz jasna może tkwić pewnego typu problem. Tak rzecz jasna nie jest w przypadku każdej osoby, bo znaczna część przejdzie na realne środki bez problemu i co równie istotne nie będzie zarabiać jedynie na samej ropie naftowej, bo poza nią są też inne surowce, takie jak pallad lub srebro i właśnie na nich zarabia się tak samo jak na ropie, czyli też ustawia się transakcje za pomocą tych elektronicznych narzędzi. Takie ustawianie trwa zaledwie kilka sekund i co najważniejsze nie ma różnicy między trybem demo, a rzeczywistym w tym konkretnym przypadku.

Ograniczanie strat.

Każdy kto dość długo inwestował na trybie demonstracyjnym doskonale wie o tym, że wysokie ustawienie pozycji „Stop Risk” to rzecz jasna podstawa. Mowa tu dokładnie o tym, że jeśli inwestycja się nam nie uda w danym momencie, to lepiej stracić ten grosz lub kilka groszy. Dokładnie w ten sposób można stracić dziesięć lub piętnaście razy, a potem ten raz zarobić te 300 lub 500 zł. Jednym słowem w inwestowaniu na Oil Profit po tym właściwym zarejestrowaniu nie chodzi o to, by zarobić na stu procentach transakcji, bo takie zarabianie jest raczej niemożliwym. Liczy się to by w tych bilansach wychodzić na plus lub znacznie na plus, czyli by w ciągu tygodnia podwoić swój wkład początkowy. Sztuka ta udaje się tym, którzy inwestowali w trybie demonstracyjnym dość długo i poznali ten świat wahań dogłębnie. Te doświadczenia z trybu demo pozwalają na nie tracenie lub na wstrzymanie się od inwestowania wtedy gdy sytuacja wygląda nieciekawie.

Kilka wzmianek o wykresach.

Niektórzy z inwestujących, którzy już są zarejestrowani na Oil Profit w trybie rzeczywistym nie analizują tysięcy danych. Tylko szukają tego wykresu od pewnego czasu rosnącego w przewidywalny sposób, bo matematyczna opcja zachowująca się w przewidywalny sposób niemal na sto procent zapewni osobie inwestującej zysk. Rzecz jasna zawsze trzeba pamiętać o tym ryzyku straty i dlatego trzeba dość wysoko ustawiać pozycję „Stop Risk”, po to by stracić bardzo mało jeśli inwestycja się nie uda. Jednym słowem lekcje muszą zapaść w pamięć, ale tu liczy się poszukiwanie tego obiecującego wykresu i to niezależnie od tego, czy chodzi o ropę, czy też o srebro. W przypadku pary walut jest tak samo. Mowa tu o poszukiwaniu obrazka ukazującego rosnącą wartość i to w formie wykresu. Wielu uczy takowego szukania odpowiedniego obrazka, a potem dokładnego przeglądania tego jak kurs zmieniał się w ciągu godziny, a jak w ciągu dnia, po to by zainwestować najrozsądniej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments