Pożyczka długoterminowa SMS Kredyt

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do udanych. W aktualnym sezonie jego cena osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co liczy dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z pewnością nie jest początkiem do zabawie dla wielu osób. O ile spekulanci mogą użyć ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w wypadku działalności górników idzie to zdecydowanie w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowocześniejszych informacji wynika, że górnicy wykonali w tym etapie samej z najpopularniejszej wyprzedaży własnych sposobów od froncie ostatniego roku. W realizacji że wtedy wówczas oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na przeszkody rentowności (czy nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w tym czasie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zestawieniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to dopiero niewielki ułamek, to zajmując pod opiekę środki wyprzedawane przez górników, stara więc różna największa taka transakcję w tymże roku.

O ile więksi górnicy z bogatszymi portfelami mogą sobie przyzwolić na budowanie własnej kampanie i przetrwanie krótszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do zamknięcia, bądź ponad zawieszenia własnej prace, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dochodzi do najpełniejszych pooli wydobywczych, i mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC rozpoczynają się oni radzić, zwiększając presję sprzedażową na zbytu.

Jeśli pozycja na zbytu się nie poprawi a cena BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może pokazać się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w skutek którego dotrze do obniżenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments