Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Crypto Popularne Poradnik Prasóweczki Prasówki

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na zbytu kasowym, kiedy a na zbytu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z poziomu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a jeżeli dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz popularniejszą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały emitowane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może posiadać przed sobą dalsze i efektywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została zasłonięta przez strefę oporu wyznaczaną na minimach z poziomu wakacji, co spowodowało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo małym niedźwiedzim kanale. W skutku najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i odchodzi od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu dostarczając do wybicia okrągłego oparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action obserwowane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które roztaczały się minionego lata. Niskie wolumeny, brak nowych sposobów dochodzących do ekosystemu oraz duże wzrosty rynku akcji, złota oraz obligacji, wszystko to daje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w korporacji inwestycyjnej Arca.

Jak zawsze w sukcesu kryptowalut, analitycy są poważny problem z przeznaczeniem co jest głównym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu wygląda na przełom kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Kraj Zabiegu będzie sprzyjał rozwój technologii blockchain to drugie działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w tej znani świata wystosowali ostrzeżenia przyciągające do zaprzestania aktywności na zbytu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments